Mūsų komanda

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Komanda:

 • Direktorius (Jaroslavas Butrimas tel. 8 600 24 323) – turintis ilgametę darbo patirtį šioje srityje. Atsakingas ir geranoriškas, visada pasiruošęs padėti ir išaiškinti nesuprantamus klausimus ar situacijas. Mūsų vairavimo instruktorius yra suinteresuotas kuo geriau paruošti vairuotojus tiek egzaminui VĮ „Regitra“ , tiek tolimesniam vairavimui.
 • Teorijos dėstytojas (Ryšard Radiun, tel. 8 (5) 219 5555) – ilgametis darbas ruošiant vairuotojus. Atsakingas ir linksmų plaučių destytojas, kuris mokymo medžiagą pateikia ne tik įdomiai bet ir naudingai ir suprantamai. Pamokų metu niekada nebus nuobodu, o pateikta informacija išliks ilgam.
 • Psichologė (Lilija Lukša) – savo srities specialistė, puikiai išmananti savo darbą. Mokymo medžiagą pateikia išsamiai, bei suprantamai. Jos vedami papildomų vairuotojų mokymų užsiemimai yra vertingi tolimesniam vairavimui.
 • Instruktorius (Dainius Naumovas) – ilgamatę patirtį turintis instruktorius, kuris visada pasiruošęs padėti iškilus klausimams.  Instruktorius spindi gera emocija ir tikru profesionalumu ruošiant naująjį vairuotoją egzaminui VĮ ,,Regitroje“.
 • Instruktorius (Stasys Gervinskas) – instruktorius, turintis ilgamatę patirtį, todėl yra tikras žinovas šioje sferoje. Galintis išsamiai, aiškiai ir svarbiausia kokybiškai atsakyti į visus mokinių klausimus.
 • Administratorė (Vaida Mylė tel. 8 601 67 888, el. paštas.vairoratas1@gmail.com) – ilgametė patirtis aptarnavimo sferoje. Malonus bendravimas su klientais, išsamus informacijos pateikimas. Dėmesingumas kiekvienam klientui ir atsakingumas ruošiant dokumentus reikalingus mokiniams.

VALSTYBINĖ KELIŲ TRANSPORTO INSPEKCIJA PRIE SUSISIEKIMO MINISTERIJOS: Vilniaus regiono departamentas Švitrigailos g. 42 tel. (8 5) 278 5623, faks. (8 5) 278 5643, el. p. vilnius.vkti@vkti.gov.lt

Mūsų vertybės:

 • Profesionalumas – suteikti, kuo geresnes sąlygas mokiniams, pasitelkiant puikius mokytojus ir naujausias programas.
 • Patikimumas – ipareigojimų vykdymas darbuotojams ir mokiniams yra įmonės stabilumo garantas.
 • Atsakomybė – būti sąžiningiems su darbuotojais ir mokiniais.
 • Kompetencija – savo darbą išmanantys darbuotojai.
 • Lankstumas – klientų poreikių ir taisykles atitinkančių sprendimų taikymas.
 • Komunikabilumas – visapusis bendravimas, informacijos bei pagalbos suteikimas.

Strategija – nuolat gerinti įmonės veiklos rezultatus, plėstis, gerinti mokymosi kokybę.

Misija

Atsakingai ir profesionaliai teikti novatoriškas vairavimo mokymo paslaugas ir įgyvendinti racionalius mokymo sprendimus. Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę. Gerinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

Vizija

Būti šiuolaikiškiausia, profesionaliausia mokymo komanda, teikti kokybiškas paslaugas, išplėsti paslaugų spektrą. Nuolat tobulinti, gerinti visas mokymo metodikas, išbandant jas patiems visais įmanomais atvejais.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.